telefon: 516 431 000
mobil: 604 944 050
mobil: 604 186 868
zaviska@zaviska.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ
 
Telefonicky, nebo e-mailem.

DOPRAVA
  • Zboží zasíláme balíkem České pošty.  Dopravné a balné činí 130Kč. U objednávek nad 3000Kč zdarma.
  • Osobní odběr. Po předešlé domluvě lze zboží vyzvednout a zaplatit na naši adrese.
PLATBA
  • Hotově
  • Faktura - smluvní odběratelé.
  • Dobírka
JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Email: zaviska@zaviska.cz

Telefon: 516 431 000

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - maloobchod

Internetový obchod  Vám poskytuje dle  §53, odst.7 a §54 Občanského zákoníku ochranou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, pošlete nám zboží v původním obalu  včetně návodu,  příslušenství a kopie dodacího listu zpět na naši adresu.

Peníze Vám budou zaslány do 30 dnů od obdržení zboží.

Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

V našem internetovém obchodě poskytujeme stejné podmínky pro uplatňování reklamací, jaké jsou platné v kterékoliv běžné kamenné prodejně v souladu s platným Občanským zákoníkem.

Na zboží, objednané a zakoupené prostřednictvím www.zaviska.cz  poskytujeme záruku v délce minimálně 2 let od data dodání zboží, není-li uvedeno více.

Kontrola zásilky:

Při převzetí balíčku od zaměstnance České pošty nebo zaměstnance alternativního dopravce máte právo si balíček zkontrolovat, zda není mechanicky poškozen. V případě poškození máte možnost uplatnit u České pošty nebo alternativního dopravce reklamaci.

Za všech okolností se snažíme vyjít zákazníkům vstříc. V případě, že objevíte na zakoupeném zboží v průběhu záruční lhůty vadu, která nebyla způsobena nevhodným používáním, ale samotnou vadou zboží, máte právo na reklamaci v záruční lhůtě.

Reklamované zboží včetně veškerého příslušenství, dokladů a průvodního dopisu se stručným popisem vady zboží pošlete na naši adresu.

Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30-ti dnů.